הי, נעים מאוד אני דנה ישראלי, יזמית בתחום
ה
DIY בעלת סטודיו לסדנאות בוטיק בתחום הצילום והעיצוב ובעלת חנות לחומרי יצירה פרי עיצובי, בלוגרית בתחום היצירה והצילום, כותבת הספר "סדנה פרטית עם דנה ישראלי" ומוציאה לאור של סדרת מגזיני היצירה WOW TO . יזמית אירועי היצירה מעדניית הסדנאות יצירה בקרקס. הרבה עיסוקים לבנאדם אחד… כן, אני לגמרי אוהבת גיוון! אני אמא למאי בת השבע ונועה בת החמש ונשואה לגידי – אישי היקר! שמעבר לעיסוקיו שלו – עוזר ותומך רבות ובלעדיו כל המפעל הזה לא היה קיים! הוא גם אחראי לצד הטכני של הבלוג והאתר שלי .

ועוד עלי, אם תרצו לדעת קצת היסטוריה, אז פעם… לפני שנות רבות (יותר מ – 14) עבדתי כמתכנתת בחברת היי טק חביבה .
הייתי בטוחה שזו דרכי לפחות עד הפנסיה. הראש היה שם לגמרי, אבל הלב (וגם הידיים) משכו לאהבות ישנות – יצירה ועיצוב .
היות ואני בנאדם שלגמרי מובל ע"י הלב  - לא היתה ברירה אלא להקשיב… ולמרות כל קריאות ההשתאות, עזבתי משרה בטוחה עם עתיד מזהיר לטובת הלא נודע .

וממש כמו באגדות – זה היה קסום! פתחתי עסק קטן וחביב בבית למוצרים לעיצוב הבית שנקרא "ידיים" במשך 7 שנים ניהלתי אותו עד שהפך למפעל בוטיק קטן ומצליח. עם לידת ביתי הבכורה,מאי, החלטתי ללמוד צילום ולמכור את העסק – להתנסות בעוד דרך חדשה .

פתחתי בלוג יצירה להנאתי והתחלתי להעביר סדנאות ייחודיות לנשים – סדנאות בהן במפגש אחד בלבד הן בונות לעצמן רהיט, סדנאות בהן בארבעה מפגשים לומדים צילום או פוטושופ. לא תיארתי לעצמי שזה כל כך יצליח ומזה תתפתח נישה חדשה שלא היתה קיימת עד אז בשוק הסדנאות .

היום אני מעבירה סדנאות רבות אצלי בסטודיו לבעלי עסקים ואנשים שרוצים לעשות זאת בעצמם ולקדם את עיסוקיהם דרך ויז'ואל מוצלח בעזרת כלים נגישים כמו סמרטפון. אני מסתובבת גם לא מעט בארץ - בחברות ואירגונים שמזמינים אותי להעשיר את הידע של העובדים.

 


Dana pic